Aranżacja oksfordzkiej restauracji

Wilding to restauracja, mieszcząca się w uniwersyteckim mieście Oksford w południowej Anglii. Lokal znajduje się przy ulicy Little Clarendon Street w dzielnicy Jericho. Jericho to artystyczna dzielnica położona blisko centrum miasta. Uliczki dzielnicy są zajęte przez wiele barów, pubów i restauracji, które cieszą się popularnością wśród studentów, jak i mieszkańców miasta. Całość jest otoczona przez parki uniwersyteckie i największy park miejski – Port Meadow.
Wyposażenie wnętrze w oksfordzkiej restauracji

Bar z niezwykłym wnętrzem

Wnętrze zaprojektowała Sarah Cornan. Lokal znajduje się w starej kamienicy, która nadal posiada wiele oryginalnych detali takich, jak kominek i wykafelkowane przejście. Projektantka ponownie wykorzystała elementy wystroju – pamiątka z czasów, gdy to miejsce zajmowała Cafe Rouge. Tapicerkę na krzesłach wymieniono, a stare książki użytko jako znaczniki w “bibliotece” win.

Źródło: https://thespaces.com/oxford-wine-bar-wilding/
Fotograf: Charlie McKay

Do dyspozycji gości restauracja ma wyłożoną biało – czarnymi płytkami część jadalną, taras z ogrodem i cieplarnia. Ściany zanurzone są w odcieniach szałwii i niebieskiego atramentu. Wilding serwuje pizzę i inne dania sezonowe. Selekcja win jest dostosowywana do podawanych potraw – goście mogą wybierać spośród 400 różnych rodzajów. Dania są serwowane w czarujący, skromny i ciekawy sposób. Szef kuchni – Dominique Goltinger – współpracuje z lokalnymi zbieraczami, którzy dostarczają świeże, sezonowe składniki. 

Nasza ocena

Nasza ocena
7 10 0 1
  • Design
    7/10 Dobry
  • Funkcjonalność
    6/10 Niezły
  • Wykonanie
    8/10 Bardzo dobry
7/10
Total Score
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni post

Niezwykły dom współgrający z naturą w środku meksykańskiej dżungli

Następny post
Central Park Tower z perspektywy ulicy

Czy wiesz jaki jest najwyższy lub najwęższy wierzowiec w Nowym Jorku?

Powiązane posty